Nazwisko i imię Konsultacje Kwadrans dla rodziców
1. Augustyniak Bożena Czwartek 7:05-7:50 Piątek 10:15-10:30
2. Baranowska Grażyna Czwartek 7:05-7:50 Poniedziałek 7:40-7:55
3. Barcz Monika
4. Biała – Siwecka Barbara
5. Biała Dominika ———————
6. Bliźniak Magdalena Czwartek 14:45-15:25 Czwartek 15:25-15:40
7. Błaziak Marta Wtorek 15:30-16:15 Środa 7:45
8. Bogdaniuk Natalia Czwartek 15:30-16:15 Czwartek 16:15-16:30
9. Borowik Wioletta Poniedziałek 14:45-15:30 Czwartek 8:30
10. Bożek Aleksandra  Piątek 7:10-7:55
11. Brzozowska Joanna Czwartek 13:50-15:30 Środa 15:30-15:45
12. Cegiełka Anna Poniedziałek 11:45-12:30 Środa 10:35-10:55
13. Cegiełko Wioletta Wtorek 14:45-15:30 Wtorek 15:30-15:45
14. Chojnowska Anita
15. Chruścik Justyna
16. Chudzyńska Agnieszka
17. Cichosz Marta Poniedziałek 13:50-14:35 Czwartek 12:30-12:45
18. Danaj Barbara Środa 12:45-13:30 Czwartek 15:30-15:45
19. Długołęcka Marzena Poniedziałek 14:45-15:30 Poniedziałek 16:15-16:30
20. s.Dłużewska Barbara Czwartek 14:45-15:30 Piątek 13:50-14:05
21. Domańska Wanda  Czwartek 8:55-9:40 Środa 9:50-10:05
22. Dziekan Hanna Czwartek 14:45-15:30 Czwartek 15:30-15:45
23. Fuksińska – Todorowska Bożena ———————
24. Gleń Elżbieta Poniedziałek 14:45-15:30 Piątek 10:45-11:00
25. Głażewska Wioletta
26. Gruza Dorota
27. Grzywaczewska Karolina  ———————
28. Góral-Tomaszewska Anna
29. Góralska Elżbieta
30. Hryniewicka Bernarda
31. Hain Katarzyna Czwartek 13:40-14:25 Piątek 7:45-8:00
32. Jarocka – Sadowska Ewa
33. Jesionowska – Pankowska Jadwiga Poniedziałek 15:40-16:25 Poniedziałek 15:30-15:45
34. Jordan Agata
35. Kaczor Lidia Czwartek 7:05-7:50 Środa 14:35-14:50
36. Kalita Edyta
37. Koronkiewicz Małgorzata
38. Kozłowska Wioletta Czwartek 7:05-7:50 Piątek 13:35-13:50
39. Kropiewnicka Ewa Środa 12:50-13:35 Piątek 9:15-9:30
40. Kroszka Kamila ———————
41. Krysiak Julia Czwartek 12:50
42. Krzysztofik Justyna Piątek 7:45
43. Kurdziel Jarosław
44. Kurzela Edyta
45. Kuziemska Alicja Środa 14:35 ——
46. Lis Halina Środa 13:35 Czwartek 13:35
47. Ludwicka Anna
48. Malicka Agnieszka Środa 12:50 Piątek 8:008:15
49. Mentrak Katarzyna Piątek 13:50-14:35 Czwartek 13:50-14:05
50. Mierzejewska Elżbieta Piątek 14:35-15:20 Piątek 15:20-15:35
51. Moczarska Bożena ———– Poniedziałek 9:30-9:45
52. Myszkowska Dorota
53. Okołów Elżbieta
54. Pankowska Małgorzata  Wtorek 14:35  Wtorek 15:25
55. Pawińska Patrycja ——————– Wtorek 9:50-10:05
56. Paziewska Wanda Wtorek 14:35
57. Przeworska Katarzyna
58. Sas Aldona
59. Seliga Małgorzata
60. Sikora Katarzyna
61. Słodkowska Monika- ———————
62. Supera Magdalena
63. Szajner Monika Wtorek 13:50-14:35  wtorek 13:30-13:45
64. Sztabnik-Baran Agnieszka
65. Śliwińska Justyna Piątek 14:45-15:30 Poniedziałek 14:35
66. Świerczyńska Grażyna
67. Tykwiński Artur
68. Urbańska Katarzyna Środa 7:45-8:00
69. Wasilewska Agnieszka Środa 12:50-13:35 Środa 7:45-8:00
70. Węglarczyk Beata Środa 11:45-12:30 Środa 15:30-15:45
71. Węgrowska Wioletta Piątek 9:50-10:35 Poniedziałek 7:45
72. Wiśniewski Tomasz
73. Wojtczuk Wanda
74. Wrońska Barbara
75. Załuga Iwona Czwartek 9:50-10:35 Środa 15:30-15:45
76. Zaręba Paweł-ks. Wtorek 10:45-11:30 Czwartek 14:35-14:50
77. Zinkow Joanna Poniedziałek 12:50-13:35 Poniedziałek 12:30-12:45
78. Złotkowska Monika
79. Żebrowska Beata
80. Żukowska Agata Wtorek 13:50-14:35 Środa 14:35-14:50